Gizlilik Politikası

GİZLİLİK POLİTİKASI

 

Bu metin, www.ihalesitesi.com sitesinin gizlilik politikasıdır. Eğer site tarafından bu gizlilik politikasına aykırı bir uygulama gerçekleştirildiğini hissederseniz, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

ÖZGÜR İHALE SİTESİ HABER AJANSI

Adres : Dr. Sadık Ahmet Caddesi No: 49/5 Balgat - Çankaya / ANKARA

GSM : (0-543) 274 04 77

Telefon : (0-312) 430 03 10

Faks : (0-312) 430 03 11

E-posta : info@ihalesitesi.com

 

 

 

BİLGİ TOPLAMA VE KULLANMA

www.ihalesitesi.com, sitenin çeşitli bölümlerinde kullanıcılardan bilgi toplar. www.ihalesitesi.com sitede toplanan tüm bilginin tek sahibidir. Sitede toplanan bilgiler, bu metinde açıklanan yolların dışında herhangi bir şekilde üçüncü taraflara satılamaz, kiralanamaz veya verilemez.

 

KAYIT

Bu siteye üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır. Kayıt sırasında kullanıcıdan şirketine ait iletişim bilgileri (telefon, adres e-mail gibi) ile şirket bilgileri vermesi istenmektedir. Bu bilgiler, üyeleri yeni ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgilendirmede, üye profili belirlemede kullanılacaktır.

 

KULLANICI ADI VE ŞİFRE

Kullanıcının hesabına sadece ona ait kullanıcı adı ve şifresiyle erişilebilmek mümkün olacaktır. Bu Kullanıcı adı ve şifre sadece bir bilgisayarda kullanılabilir. Kullanıcı adı ve şifrelerin www.ihalesitesi.com sitesine üye olamayan firmalar ile paylaşılması yasal sorumluluk gerektirir.

 

TİCARİ BİLGİ YAYINLAMA

Kullanıcının siteye bıraktığı ticari talep, şirket haberi, ürün bilgileri vb bilgiler sitenin tüm kullanıcılarına açıktır. Bu alanlara kişisel bilgileri bırakma kararını verirken bu durum göz önüne alınmalıdır.

 

BİLGİ PAYLAŞIMI

www.ihalesitesi.com kullanıcılarına herhangi bir hizmeti (ödeme altyapısı vb) üçüncü bir taraf aracılığıyla sunduğu takdirde o hizmetin gerçekleşmesi için gerekli bilgiler üçüncü tarafa iletilir. Söz konusu taraf, bu bilgiyi hizmetin gerçekleştirilmesi dışında bir amaçla kullanamaz.

 

LİNKLER

Bu siteden başka sitelere linkler vardır. www.ihalesitesi.com, bu siteden link verilen diğer sitelerin içeriğinden ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir.

 

ÜYELİK VE REKLAM ÖDEMELERİ

Ödeme Formlarımızda kullanıcıdan bilgi istenmektedir. Bu bölümlerde kullanıcı iletişim bilgilerini (isim, adres telefon gibi)  Bu bilgiler, müşteriden ödemeyi almak, üyeliğini aktif etmek ve fatura kesmek için kullanılacaktır. Eğer ödeme veya üyelikte sorun yaşanırsa bu bilgiler kullanıcı ile temasa geçmek için  kullanılacaktır.

 

GÜVENLİK

Bu sitede yazılı olan hiç bir bilgi kısmen dahi olsa ÖZGÜR İHALE SİTESİ HABER AJANSI'nın izni olmadan kopya edilemez, çoğaltılamaz, internet'te yayımlanamaz. Aksi takdirde hukuki yükümlülükleri gerektirir.

 

 

Tüm Hakları Saklıdır.

www.ihalesitesi.com ÖZGÜR İHALE SİTESİ HABER AJANSI'nın bir hizmetidir.

www.ihalesitesi.com'da yer alan bilgiler, üyelerimizi bilgilendirme amaçlı olup, resmi belge niteliği taşımaz. Bu sitede yayınlanan bilgiler izin alınmadan herhangi bir yerde yayınlanamaz, çoğaltılamaz.